Music Garden Album 2022

Kvůli covidové pandemii neproběhla dříve tradiční Music Garden Christmas Party již 3 roky. A my jsme se rozhodli, že si na ni ještě počkáte. :-) Ve spolupráci s "dálkovým" kolegou Filipem a studenty Music Garden jsme pro vás připravili další novinku - album nahrané v prostorách naší učebny. Ta byla před zahájením školního roku akusticky upravena, díky čemuž se nám konečně otevřela možnost pořízení kvalitního záznamu zpěvů. V porovnání s "video party" z roku 2020, kde se z hlediska kvality můžeme bavit jen o obrazové stránce, vás čeká pastva pro uši.

Všichni studenti dostali možnost vlastní volby, co se výběru skladby týče. Mohli si nahrát skladbu, kterou mají aktuálně nejraději, skladbu, se kterou se prezentovali dříve na jednom z našich koncertů, píseň vánoční i letní, nebo skladbu, ke které mají citové pouto. Zkrátka cokoliv, co by měli rádi zvěčněné. (Na některé naše malé začátečníky, kteří se stále spíše rozkoukávají, se zatím nedostalo. Těch se bude nahrávání týkat v druhém pololetí a jejich nahrávky sem budou přidány později.) :-)

Pro naše studenty budou jejich nahrávky vzpomínkami i budoucím ohlédnutím se za chybami a celý proces nahrávání i následné postprodukce jim dal hromadu nových zkušeností. Pro rodiny, přátele i veřejnost se jedná o výstup z prvního pololetí tohoto školního roku a malý vánoční dárek od nás všech. :-)

Album je nyní ke stažení na našem školním Dropboxu.

Díky za podporu a přízeň a přejeme příjemný poslech.

Veselé Vánoce a hudební nový rok.