O NÁS

Music Garden je kapela složená ze tří studovaných a praxí ostřílených muzikantů - Annie Rajnyšové (zpěv), Jiřího Marka (zpěv a klávesy), a Adama Hrubého (zpěv, klávesy). 

"Hrajeme muziku, která baví nás a hrajeme muziku, která baví vás. Zazpíváme Anglicky, Česky, Slovensky, Španělsky i Portugalsky. Současné světové hity, české oldies, ale i dechovky. Zazpíváme k poslechu a ještě raději k tanci. Pop, rock, country, jazz i swing. Zkrátka vše, co bude v našich silách, abychom naplnili vaše očekávání, splnili vaše přání a udělali vaši vyjímečnou událost ještě vyjímečnější."

Svatby, plesy, narozeniny i firemní akce. 

"Jsme tu pro vás a děláme to z lásky k muzice a lidem. Těšíme se na spolupráci." Music Garden


Ostatní o nás napsali:

Martina L: "S Music Garden mám zkušenosti jak ze svatby, tak z veřejného eventu a na obou akcích byli super! Milí, usměvaví, vytvořili nám bezva atmosféru a zpívají nádherně❤️"


Vojta a Andrea K.: "Tyto úžasné mladé lidi jsme si vybrali jako hudební doprovod na naší svatbu a byla to skvělá volba. Bohužel byli jen ve dvojici (bez Filipa), což nás ze začátku moc mrzelo, ale chopili se toho s takovým nasazením, že jsme je mohli jen obdivovat. Jsou to skvělí zpěváci s obrovským citem a muzikálností. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout i jejich obrovskou skromnost a pokoru, která nás utvrdila v našem rozhodování. Můžeme jen doporučit."


Hana K.: "Tuhle úžasnou kapelu jsme viděli na svatbě kamarádů a o dva roky později hráli na naší. Váhali jsme a nemohli se rozhodnout ve spoustě věcí skrz svatbu, ale o kapele bylo jasno snad už v den zásnub:). Profesionální přístup a vystupování je samozřejmostí. Už při ladění a rozehřívání, se hosté chodili přesvědčovat, jestli už zpívají nebo je puštěný originál. I naše koordinátorka, která zažije desítky svateb ročně, si nemohla kapelu vynachválit. Zkrátka naprosto vynikající a sehraná partička lidí, která zaplní pozitivní energií i ten největší sál. Děkujeme!


Děkujeme. :-)